#grundigligakokk – Tertnes

#grundigligakokk

Vi jobber alltid for å skape engasjement rundt klubben, og på den måten få flere tilskuere til hallen. Et av våre tiltak for å få dette til, foregår akkurat nå.

Har du lyst til å få en kveld utenom det vanlige, og få besøk av Tertnes-spillere som lager mat til deg og ditt selskap? Nå har du muligheten! I samarbeid med GRUNDIG gjennomfører klubbene i GRUNDIGligaen i disse dager en spennende og omfattende kampanje for publikum og fans, og fra Tertnes vil det være Kjerstin Boge Solås og Caroline Aar Jakobsen som tar kokkeoppdraget!

Inviter venner og familie (inntil 8 personer), eller bruk de til å fikse hotdogs i barnebursdagen. Sammen finner vi frem til noe som passer for dere.

Hva må du gjøre?
Det eneste du trenger å gjøre er å like klubbens side på Facebook og kommentere med #grundigligakokk i et facebookinnlegg på klubbens side innen mandag 20. mars. Vinneren annonseres i pausen i hjemmekampen mot Storhamar 22. mars.

Bli med på konkurransen da, kanskje det blir du som vinner? Delta her!